Wózki wysokiego składowania

Właściwa aranżacja towaru i mienia w magazynach jest zadaniem trudnym i wymaga nowoczesnych urządzeń, które zdecydowanie przyspieszają i ułatwiają prawidłowe układanie czy ściąganie towarów. Każda fabryka czy magazyn powinny mieć na wyposażeniu jedynie nowoczesne i trwałe urządzenia, które będą odpowiednie do wielu prac z ciężkimi towarami.

Aby spełnić oczekiwania i wymagania naszych klientów, oferujemy wydajne wózki wysokiego składowania, które charakteryzują się m.in. płynnym, łatwym prowadzeniem, solidną konstrukcją wytrzymałą na uszkodzenia, czytelnym panelem sterowania, czy przestronnymi i wygodnymi kabinami – a to tylko część zalet proponowanych przez nas wózków wysokiego składowania.

Oferowane produkty, w zależności od modelu, mają możliwość podnoszenia towaru nawet na kilkanaście metrów oraz mogą mieć możliwość udźwigu nawet kilkusetkilogramowego mienia. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami, jak np. Hyster, którzy produkują jedne z najlepszych urządzeń w branży.

Wybierz wysoką jakość, wydajność oraz wytrzymałość w dobrej cenie i sprawdź nasze propozycje wózków przeznaczonych do wysokiego składowania.

Wózki wysokiego składowania

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz