Wózki widłowe nowe

Jeśli szukasz wydajnych, wytrzymałych i nowoczesnych urządzeń wspomagających pracę magazynową lub w fabryce, to jesteś w dobrym miejscu – nasz asortyment prawdopodobnie spełni Twoje oczekiwania.

Oferujemy nieużywane, nowe wózki widłowe z wbudowanymi nowoczesnymi rozwiązaniami i funkcjami. Posiadamy w naszym asortymencie modele 3- oraz 4-kołowe, o rozmaitym udźwigu (nawet do kilkunastu ton) i różnym zakresie wysokości podnoszenia. Maszyny te różnią się także rodzajem silnika i możliwością dodania różnych opcji, w tym np. półkabiny lub kabiny z nagrzewnicą czy przedłużki do wideł. Posiadamy w naszym asortymencie modele wózki widłowe o napędzie elektrycznym czy też z silnikiem diesla lub LPG:

  • Modele elektryczne – cechują się cichą i wydajną pracą, mogą być wykorzystywane zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz,

  • Modele z silnikiem diesla oraz LPG – to warianty bardzo trwałe, odpowiednie na trudne warunki. Praktycznie nie posiadają wbudowanej elektroniki, dzięki czemu są tanie w eksploatacji i żywotne.

Współpracujemy wyłącznie z ze znanymi markami, takimi jak np. Hyster czy Hangcha, które mają wieloletnie doświadczenie w produkcji tych urządzeń.

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty nowych, przyspieszających pracę i wydajnych wózków widłowych. Skontaktuj się z nami jeśli masz jakieś pytania oraz wątpliwości.

Sprzedaż wózków widłowych, wózki widłowe sprzedaż - CSWIM

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry