Wózki widłowe paletowe elektryczne

Jednym z częściej wykorzystywanych urządzeń w rozmaitych magazynach i fabrykach, są praktyczne i bardzo funkcjonalne wózki paletowe. W naszym asortymencie znajdują się nowoczesne modele elektryczne, które zdecydowanie ułatwią i przyspieszą każde zadanie logistyczne w przedsiębiorstwie.

Oferujemy warianty wyłącznie bardzo trwałe, charakteryzują się długą żywotnością i czytelnym, łatwym w obsłudze panelem sterowania. Co więcej, oferowane wózki paletowe elektryczne mają udźwig na poziomie ponad tony i więcej. W zależności od warunków, urządzenia mogą pracować od kilku do nawet kilkunastu godzin.

W asortymencie mamy m.in. modele pochodzące od renomowanego producenta Hyster, który ma za sobą przeszło 90-letnią historię produkcji specjalistycznych urządzeń podnoszących i przenoszących różne materiały.

Niżej proponujemy m.in. używane elektryczne wózki paletowe – utrzymane w świetnej kondycji i w pełni sprawne, mało eksploatowane, w rozsądnych cenach i gotowe od razu do pracy.

Wybierz proponowane przez nas wydajne i wytrzymałe modele, pochodzące od znanych producentów, a zdecydowanie polepszysz i przyspieszysz pracę w fabryce czy magazynie, relatywnie niskim kosztem. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji nt. asortymentu.

Wózki paletowe elektryczne

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry